1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Witamy na oficjalnej stronie Służby Liturgicznej Archidiecezji Częstochowskiej

Niniejsza strona ma za zadanie pomagać w formacji młodych ludzi czynnie włączających się w sprawowanie liturgii. Dlatego też tematy poruszane na stronie w szczególności będą związane z Eucharystią. Będziemy informować na bieżąco o życiu archidiecezji, organizowanych kursach, rekolekcjach, wyjazdach i turniejach.

Kontakt z ks. Sebastianem Ciastkiem, opiekunem Służby Liturgicznej Archidiecezji Częstochowskiej, pod nr tel. 535 442 672.

Administrator strony: ceremoniarz Adam Śpiewak -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

               Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio

                     po parafiach dla LSO i wiernych

8 grudnia 2016 r. – Relikwie w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej

11 grudnia 2016 – Rozpoczęcie peregrynacji w diecezji (Region Częstochowski) parafia św. Wojciecha godz. 1800

 

L.p.

Data

Parafia

Dekanat

1.

12/13 grudnia 2016 r.

św. Antoniego z Padwy w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

2.

13/14 grudnia 2016 r.

św. Jadwigi Śląskiej w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

3.

14/15 grudnia 2016 r.

św. Jana Chrzciciela w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

4.

15/16 grudnia 2016 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

5.

16/17 grudnia 2016 r.

św. Rafała Kalinowskiego w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

6.

17/18 grudnia 2016 r.

św. Stanisława BM w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

7.

18/19 grudnia 2016 r.

św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

8.

19/20 grudnia 2016 r.

Wniebowstąpienia Pańskiego w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

9.

20/21 grudnia 2016 r.

Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie

św. Antoniego w Częstochowie

10.

21/22 grudnia 2016 r.

św. Elżbiety Węgierskiej w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

11.

22/23 grudnia 2016 r.

św. Floriana w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

 

Przerwa

Święta Bożego Narodzenia

 

12.

27/28 grudnia 2016 r

św. Jana Dukli w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

13.

28/29 grudnia 2016 r.

św. Józefa Rzemieślnika w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

14.

29/30 grudnia 2016 r.

św. Judy Tadeusza Ap. w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

15.

30/31 grudnia 2016 r.

św. Melchiora Grodzickiego w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

16.

31/1 stycznia 2017 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

17.

1/2 stycznia 2017 r.

Niepokalanego Serca NMP w Częstochowie

św. Józefa w Częstochowie

18.

2/3 stycznia 2017 r.  

św. Barbary w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

19.

3/4 stycznia 2017 r.

św. Jana Sarkandra w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

20.

4/5 stycznia 2017 r.

św. Kingi w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

21.

5/6 stycznia 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

22.

6/7 stycznia 2017 r.

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

23.

7/8 stycznia 2017 r.

Nawrócenia św. Pawła Ap. w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

24.

8/9 stycznia 2017 r.

Niepokalanego Poczęcia NMP w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

25.

9/10 stycznia 2017 r.

św. Piotra i Pawła w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

26.

10/11 stycznia 2017 r.

Przemienienia Pańskiego w Częstochowie

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

27.

11/12 stycznia 2017 r.

św. Teresy od Dzieciątka Jezusa w Częstochowie 

Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie

28.

12/13 stycznia 2017 r.

św. Brata Chmielowskiego w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

29.

13/14 stycznia 2017 r.

św. Andrzeja w Boboli w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

30.

14/15 stycznia 2017 r.

św. Benedykta, Jana, Mateusz, Izaaka i Krystyna Pierwszych Męczenników w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

 

Przerwa

Ferie zimowe

 

31.

30/31 stycznia 2017 r.

św. Faustyny Kowalskiej w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

32.

31/1 lutego 2017 r.

św. Franciszka z Asyżu w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

33.

1/2 lutego 2017 r.

św. Kaspra del Buffalo w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

34.

2/3 lutego 2017 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

35.

3/4 lutego 2017 r.

Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

36.

4/5 lutego 2017 r.

Podwyższenia Krzyża Świętego

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

37.

5/6 lutego 2017 r.

św. Jacka w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

38.

6/7 lutego 2017 r.

św. Jadwigi Królowej w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

39.

7/8 lutego 2017 r.

św. Jana Kantego w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

40.

8/9 lutego 2107 r.

św. Kazimierza w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

41.

9/10 lutego 2017 r.

św. Maksymiliana w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

42.

10/11 lutego 2017 r.

NMP Częstochowskiej w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

43. 

11/12 lutego 2017 r.

NMP z Góry Karmel w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

44..

12/13 lutego 2017 r.

Opatrzności Bożej w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

45.

13/14 lutego 2017 r.

św. Wojciecha w Częstochowie

św. Wojciecha BM w Częstochowie

46.

14/15 lutego 2107 r.

św. Andrzeja i Benedykta Pustelników w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

47.

15/16 lutego 2017 r.

św. Jakuba Ap. w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

48.

16/17 lutego 2017 r.

NMP Zwycięskiej w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

49.

17/18 lutego 2017 r.

Narodzenia Pańskiego w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

50.

18/19 lutego 2017 r.

Świętego Rodziny w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

51.

19/20 lutego 2017 r

św. Stanisława Kostki w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

52.

20/21 lutego 2017 r.

św. Zygmunta w Częstochowie

św. Zygmunta w Częstochowie

53.

21/22lutego 2017 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrii

Blachowieński

54.

22/23 lutego 2017 r.

św. Franciszka z Asyżu w Blachowni

Blachowieński

55.

23/24 lutego 2017 r.

św. Michała Archanioła w Blachowni

Blachowieński

56.

24/25 lutego 2017 r.

Najświętszego Zbawiciela w Blachowni

Blachowieński

57.

25/26 lutego 2017 r.

św. Jacka w Borze Zapilskim

Blachowieński

58.

26/27 lutego 2017 r.

Św. Walentego w Konopiskach

Blachowieński

59.

27/28 lutego 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rększowicach

Blachowieński

60.

28/1 marca 2107 r.

św. Apostołów Piotra i Pawła w Grodzisku

Kłobucki

61.

1/2 marca 2017 r.

św. Marcina BW w Kłobucku

Kłobucki

62.

2/3 marca 2017 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Kłobucku

Kłobucki

63.

3/4 marca 2017 r.

NMP Fatimskiej w Kłobucku

Kłobucki

64.

4/5 marca 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Libidzy

Kłobucki

65.

5/6 marca 2017 r.

św. Rocha w Rębielicach Królewskich

Kłobucki

66.

6/7 marca 2017 r.

Narodzenia NMP w Waleńczowie

Kłobucki

67.

7/8 marca 2017 r.

św. Mikołaja BW w Wilkowiecku

Kłobucki

68.

8/9 marca 2017 r

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Złochowicach

Kłobucki

69.

9/10 marca 2017 r.

św. Stanisława BM w Białej k. Częstochowy

Miedźnowski – Wspomnienie św. Dominika

70.

10/11 marca 2017 r.

Niepokalanego Serca NMP w Czarnym Lesie

Miedźnowski

71.

11/12 marca 2017 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych w Kamyku

Miedźnowski

72.

12/13 marca 2017 r.

NMP Częstochowskiej w Łobodnie

Miedźnowski

73.

13/14 marca 2017 r.

św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie

Miedźnowski

74.

14/15 marca 2017 r.

św. Szymona i Judy Tadeusza Ap. w Mokrej

Miedźnowski

75.

15/16 marca 2017 r.

Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą

Miedźnowski

76.

16/17 marca 2017 r.

św. Józefa Robotnika w Popowie

Miedźnowski

77.

17/18 marca 2017 r.

Podwyższenie Krzyża Świętego w Koninie

Mstowski

78.

18/19 marca 2017 r.

Opatrzności Bożej w Krasicach

Mstowski

79.

19/20 marca 2017 r.

NMP Nieustającej Pomocy w Małusach Wielkich

Mstowski

80.

20/21 marca 2017 r.

Wniebowzięcia NMP w Mstowie

Mstowski

81.

21/22 marca 2017 r.

św. Otylii w Rędzinach

Mstowski

82.

22/23 marca 2017 r.

św. Stefana Węgierskiego w Skrzydlowie

Mstowski

83.

23/24 marca 2017 r.

św. Stanisława BM w Cykarzewie

Mykanowski

84.

24/25 marca 2017 r.

NMP Różańcowej w Kościelcu

Mykanowski

85.

25/26 marca 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubojnie

Mykanowski

86.

26/27 marca 2017 r.

św. Leonarda w Mykanowie

Mykanowski

87.

27/28 marca 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Rudnikach

Mykanowski

88.

28/29 marca 2017 r.

św. Apostołów Piotra i Pawła w Rybnej

Mykanowski

89.

29/30 marca 2017 r.

Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Wierzchowisku

Mykanowski

90.

30/31 marca 2017 r.

św. Jakuba Ap. w Dąbrowej Zielonej

Olsztyński

91.

31/1 kwietnia 2017 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Mokrzeszy

Olsztyński

92.

1/2 kwietnia 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Olsztynie

Olsztyński

93.

2/3 kwietnia 2017 r.

św. Doroty w Przyrowie

Olsztyński

94.

3/4 kwietnia 2017 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Sygontce

Olsztyński

95.

4/5 kwietnia 2017 r.

św. Idziego w Zrębicach

Olsztyński

96.

5/6 kwietnia 2017 r.

św. Bartłomieja Ap. w Żurawiu

Olsztyński

97.

6/7 kwietnia 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Choroniu

Porajski

98.

7/8 kwietnia 2017 r.

NMP Matki Miłosierdzia w Jastrząbiu

Porajski

99.

8/9 kwietnia 2017 r.

św. Michała Archanioła w Kamienicy Polskiej

Porajski

100.

9/10 kwietnia 2017 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Nieradzie

Porajski

101.

10/11 kwietnia 2017 r.

św. Tomasza Apostoła w Osinach

Porajski

102.

11/12 kwietnia 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Poczesnej

Porajski

 

Przerwa

Święte Triduum Paschalne

 

103.

18/19 kwietnia 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Poraju

Porajski

104.

19/20 kwietnia 2017 r.

NMP Częstochowskiej w Starczy

Porajski

105.

20/21 kwietnia 2017 r.

Bł. Karoliny Kózkówny w Wanatach

Porajski

106.

21/22 kwietnia 2017 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Wrzosowej

Porajski

107.

22/23 kwietnia 2017

NMP Królowej Anielskiej w Kalei

Truskolaski

108.

23/24 kwietnia 2017 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kulejach

Truskolaski

109.

24/25 kwietnia 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ługach Radło

Truskolaski

110.

25/26 kwietnia 2017 r.

Świętej Rodziny w Pankach

Truskolaski

111.

26/27 kwietnia 2017 r.

św. Antoniego z Padwy w Podłężach Królewskich i Szlacheckich

Truskolaski

112.

27/28 kwietnia 2017 r.

Przenajświętszej Trójcy w Przystajni

Truskolaski

113.

28/29 kwietnia 2017 r.

św. Mikołaja BW w Truskolasach

Truskolaski

114.

29/30 kwietnia 2017 r.

Św. Józefa Oblubieńca NMP w Wręczycy Wielkiej

Truskolaski

 

1-2 maja 2017

XII Mistrzostwa Polski LSO w piłkę halową o puchar KnC

Św. Wojciecha w Częstochowie

 

 

4 maja 2017 – Rozpoczęcie peregrynacji w Regionie Radomszczańskim

parafia św. Lamberta w Radomsku godz. 1800

 

L.p.

Data

Parafia

Dekanat

1.

5/6 maja 2017 r.

św. Michała Archanioła w Dworszowicach Kościelnych

Brzeźnicki

2.

6/7 maja 2017 r.

Wszystkich Świętych w Jedlnie

Brzeźnicki

3.

7/8 maja 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Nowej Brzeźnicy

Brzeźnicki

4.

8/9 maja 2017 r.

św. Barbary w Prusicku

Brzeźnicki

5.

9/10 maja 2017 r.

Opatrzności Bożej w Strzelcach Wielkich

Brzeźnicki

6.

10/11 maja 2017 r.

św. Marcina BW w Wiewcu

Brzeźnicki

7.

11/12 maja 2017 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Borzykowej

Gidelski

8.

12/13 maja 2017 r.

Przemienienia Pańskiego w Cielętnikach

Gidelski

9.

13/14 maja 2017 r.

NMP Królowej Polski Wszechświata w Ciężkowicach

Gidelski

10.

14/15 maja 2017 r.

NMP Bolesnej w Gidlach

Gidelski

11.

15/16 maja 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łysinach

Gidelski

12.

16/17 maja 2017 r.

św. Mikołaja BW w Maluszynie 

Gidelski

13.

17/18 maja 2017 r.

św. Stanisława BM w Pławnie

Gidelski

14.

18/19 maja 2017 r.

św. Urszuli DM w Soborzycach

Gidelski

15.

19/20 maja 2017 r.

Niepokalanego Poczęcia NMP w Żytnie

Gidelski

16.

20/21 maja 2-17 r.

Zesłania Ducha Świętego w Bęczkowicach

Gorzkowicki

17.

21/22 maja 2017 r.

NMP Nieustającej Pomocy w Chrzanowicach

Gorzkowicki

18.

22/23 maja 2017 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych w Gomunicach

Gorzkowicki

19.

23/24 maja 2017 r.

św. Józefa Oblubieńca NMP w Gorzędowie

Gorzkowicki

20.

24/25 maja 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach

Gorzkowicki

21.

25/26 maja 2017 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieńsku

Gorzkowicki

22.

26/27 maja 2017 r.

św. Izydora Oracza w Krzemieniewicach

Gorzkowicki

23.

27/28 maja 2017 r.

św. Brata Alberta Chmielowskiego w Łękach Szlacheckich

Gorzkowicki

24.

28/29 maja 2017 r.

św. Stanisława BM w Ręcznie

Gorzkowicki

25.

29/30 maja 2017 r.

św. Wawrzyńca w Borownie

Kłomnicki

26.

30/31 maja 2017 r.

Niepokalanego Poczęcia NMP w Garnku

Kłomnicki

27.

31/1 czerwca 2017 r.

św. Marcina BW w Kłomnicach

Kłomnicki

28.

1/2 czerwca 2017 r.

św. Macieja Ap. w Kruszynie

Kłomnicki

29.

2/3 czerwca 2017 r.

św. Floriana w Rzerzęczycach

Kłomnicki

30.

3/4 czerwca 2017 r.

Nawiedzenia NMP w Widzowie

Kłomnicki

31.

4/5 czerwca 2017 r.

św. Stanisława BM w Witkowicach

Kłomnicki

32.

5/6 czerwca 2017 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Zawadach

Kłomnicki

33.

6/7 czerwca 2017 r.

Przenajświętszej Trójcy w Bąkowej Górze

Kodrąbski

34.

7/8 czerwca 2017 r.

św. Mikołaja BW w Chełmie

Kodrąbski

35.

8/9 czerwca 2017 r.

św. Anny w Kobielach Wielkich

Kodrąbski

 

10 czerwca 2017 r

VI Pielgrzymka LSO

 

36.

11/12 czerwca 2017 r.

św. Jadwigi Śląskiej w Kodrębiu

Kodrąbski

37.

12/13 czerwca 2017 r.

św. Wojciecha BM w Krzętowie

Kodrąbski

38.

13/14 czerwca 2017 r.

św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Niedośpielinie 

Kodrąbski

39.

14/15 czerwca 2017 r.

św. Rozalii w Przerębie

Kodrąbski

40.

15/16 czerwca 2017 r.

Wszystkich Świętych w Rzejowicach

Kodrąbski

41.

16/17 czerwca 2017 r.

Chrystusa Króla w Strzelcach Małych

Kodrąbski

42.

17/18 czerwca 2017 r.

św. Stanisława BM w Wielgomłynach

Kodrąbski

43.

18/19 czerwca 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Białej Szlacheckiej

Pajęczański

44.

19/20 czerwca 2017 r.

św. Andrzeja Boboli w Dworszowicach Pakoszowych

Pajęczański

45.

20/21 czerwca 2017 r.

św. Antoniego z Padwy w Kiełczygłowie

Pajęczański

46.

21/22 czerwca 2017 r.

św. Józefa Oblubieńca NMP w Makowiskach

Pajęczański

47.

22/23 czerwca 2017 r.

Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie

Pajęczański

48.

23/24 czerwca 2017 r.

Wniebowzięcia NMP w Pajęcznie

Pajęczański

49.

24/25 czerwca 2017 r.

św. Rocha w Rząśni

Pajęczański

50.

25/26 czerwca 2017 r.

św. Andrzeja Apostoła w Wąsoszu Górnym

Pajęczański

 

Przerwa

Wakacje

 

51.

2/3 września 2017 r.

św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Dmeninie

św. Lamberta w Radomsku

52.

3/4 września 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Dziepółci

św. Lamberta w Radomsku

53.

4/5 września 2017 r.

Przenajświętszej Trójcy w Kietlinie

św. Lamberta w Radomsku

54.

5/6 września 2017 r.

św. Antoniego z Padwy w Płoszowie

św. Lamberta w Radomsku

55.

6/7 września 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Radomsku

św. Lamberta w Radomsku

56.

7/8 września 2017 r.

św. Lamberta w Radomsku

św. Lamberta w Radomsku

57.

8/9 września 2017 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Radomsku

św. Lamberta w Radomsku

58.

9/10 września 2017 r.

NMP Matki Kościoła w Radomsku

św. Lamberta w Radomsku

59.

10/11 września 2017 r.

św. Brata Alberta Chmielowskiego w Stobiecku - Szlacheckim

św. Lamberta w Radomsku

60.

11/12 września 2017 r.

Nawiedzenia NMP w Strzałkowie

św. Lamberta w Radomsku

61.

12/13 września 2017 r.

Św. Jadwigi Królowej w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

62.

13/14 września 2017 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

63.

14/15 września 2017 r.

św. Marii Magdaleny w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

64.

15/16 września 2017 r.

Bł. Michała Kozali w Radomsku 

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

65.

16/17 września 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

66.

17/18 września 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

67.

18/19 września 2017 r.

NMP Królowej Polski w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

68.

19/20 września 2017 r.

św. Rocha w Radomsku

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

69.

20/21 września 2017 r.

św. Rozalii z Palermo w Radziechowicach

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

70.

21/22 września 2017 r.

Bł. Karoliny Kózkówny w Szczepocicach

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku

71.

22/23 września 2017 r.

Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie

Rozprzański

72.

23/24 września 2017 r.

NMP Królowej Polski w Lubieniu

Rozprzański

73.

24/25 września 2017 r.

św. Mikołaja BW w Mierzynie

Rozprzański

74.

25/26 września 2017 r.

św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Niechcicach

Rozprzański

75.

26/27 września 2017 r.

NMP Królowej Polski w Parzniewicach

Rozprzański

76.

27/28 września 2017 r.

Nawiedzenia NMP w Rozprzy

Rozprzański

77.

28/29 września 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Woli Krzysztoporskiej

Rozprzański

78.

29/30 września 2017 r.

św. Brata Alberta Chmielowskiego w Bloku Dobryszyckim

Sulmierzycki

79.

30/1 października 2017 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Brudzicach

Sulmierzycki

80.

1/2 października 2017 r.

św. Bartłomieja Ap. w Dobryszycach

Sulmierzycki

81.

2/3 października 2017 r.

NMP Anielskiej w Kleszczowie

Sulmierzycki

82.

3/4 października 2017 r.

św. Urszuli w Krępie

Sulmierzycki

83.

4/5 października 2017 r.

św. Klemensa w Lgocie Wielkiej

Sulmierzycki

84.

5/6 października 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Łękińsko

Sulmierzycki

85.

6/7 października 2017 r.

św. Erazma w Sulmierzycach

Sulmierzycki

7 października 2017 – Rozpoczęcie peregrynacji w Regionie Wieluńskim

parafia św. Józefa w Wieluniu godz. 1800

 

L.p.

Data

Parafia

Dekanat

1.

8/9 października 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Chorzewie

Działoszyński

2.

9/10 października 2017 r

św. Marii Magdaleny w Działoszynie

Działoszyński

3.

10/11 października 2017 r.

Bł. Michała Kazali BM w Działoszynie

Działoszyński

4.

11/12 października 2017 r.

św. Marka Ewangelisty w Kolonii Lisowice

Działoszyński

5.

12/13 października 2017 r.

św. Zofii w Krzeczowie

Działoszyński

6.

13/14 października 2017 r.

św. Andrzeja Boboli w Lipniku

Działoszyński

7.

14/15 października 2017 r.

św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Raciszynie

Działoszyński

8.

15/16 października 2017 r.

św. Marcina BW w Siemkowicach

Działoszyński

9.

16/17 października 2017 r.

Wszystkich Świętych w Szczytach

Działoszyński

10.

17/18 października 2017 r

Nawiedzenia NMP w Trębaczewie

Działoszyński

11.

18/19 października 2017 r.

św. Stanisława BM w Dankowie

Krzepicki

12.

19/20 października 2017 r.

św. Wojciecha BM w Iwanowicach Dużych

Krzepicki

13.

20/21 października 201 7r.

NMP Królowej Polski w Janikach

Krzepicki

14.

21/22 października 2017 r.

Przenajświętszej Trójce w Jaworznie

Krzepicki

15.

22/23 października 2017 r.

św. Jakuba Ap. w Krzepicach

Krzepicki

16.

23/24 października 2017 r.

Zesłania Ducha Świętego w Lindowie

Krzepicki

17.

24/25 października 2017 r.

Niepokalanego Poczęcia NMP w Opatowie

Krzepicki

18.

25/26 października 2017 r.

św. Apostołów Piotra i Pawła w Parzymiechach

Krzepicki

19.

26/27 października 2017 r.

Przemienienia Pańskiego w Starokrzepicach

Krzepicki

20.

27/28 października 2017 r.

św. Franciszka z Asyżu w Zajączkach

Krzepicki

21.

28/29 października 2017 r.

św. Idziego w Chotowie

Mokrski

22.

29/30 października 2017 r.

św. Mikołaja w Komornikach

Mokrski

23.

30/31 października 2017 r.

św. Piotra i Pawła w Krzyworzekach

Mokrski

24.

31/1 listopada 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Kurowie

Mokrski

25.

1/2 listopada 2017 r.

św. Jana Nepomucena w Młynisku

Mokrski

26.

2/3 listopada 2017 r.

św. Stanisława BM w Mokrsku

Mokrski

27.

3/4 listopada 2017 r.

św. Marii Magdaleny w Ożarowie

Mokrski

28.

4/5 listopada 2017 r.

św. Ap. Filipa i Jakuba w Skomlinie

Mokrski

29.

5/6 listopada 2017 r.

św. Leonarda w Wierzbie

Mokrski

30.

6/7 listopada 2017 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chorzynie Dąbrówkach

Osjakowski

31.

7/8 listopada 2017 r.

NMP Matki Kościoła w Czernicach

Osjakowski

32.

8/9 listopada 2017 r.

NMP Śnieżnej w Drobnicach

Osjakowski

33.

9/10 listopada 2107 r.

św. Rocha w Konopnicy

Osjakowski

34.

10/11 listopada 2017 r.

św. Kazimierza w Osjakowie

Osjakowski

35.

11/12 listopada 2017 r.

Przenajświętszej Trójcy w Ostrówku k. Wielunia

Osjakowski

36.

12/13 listopada 2017 r.

Niepokalanego Poczęcia NMP w Radoszewicach

Osjakowski

37.

13/14 listopada 2017 r.

Narodzenia NMP w Szynkielowie

Osjakowski

38.

14/15 listopada 2017 r.

Miłosierdzia Bożego w Cieciułowie

Praszkowski

39.

15/16 listopada 2017 r.

NMP Nieustającej Pomocy w Dalachowie

Praszkowski

40.

16/17 listopada 2017 r.

św. Wojciecha BM w Kowalach Gana

Praszkowski

41.

17/18 listopada 2017 r.

Świętej Rodziny w Praszce

Praszkowski

42.

18/19 listopada 2017 r.

Wniebowzięcia NMP w Praszce

Praszkowski

43.

19/20 listopada 2017 r.

św. Jadwigi Śląskiej w Przedmościu

Praszkowski

44.

20/21 listopada 2017r.

św. Mikołaja w Rudnikach

Praszkowski

45.

21/22 listopada 2017 r.

św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Strojcu

Praszkowski

46.

22/23 listopada 2107 r.

św. Marcina w Żytniowie

Praszkowski

47.

23/24 listopada 2017 r.

św. Piotra w Okowach w Białej k. Wielunia

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

48.

24/25 listopada 2017 r.

św. Maksymiliana w Chojnach – Hucie

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

49.

25/26 listopada 2017 r.

św. Bartłomieja Ap. w Czarnożyłach

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

50.

26/27 listopada 2017 r.

św. Wawrzyńca w Dąbrowie k. Wielunia

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

51.

27/28 listopada 2017 r.

Najświętszego Imienia Maryi w Gaszynie

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

52.

28/29 listopada 2017 r.

św. Andrzeja Ap. w Kadłubie

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

53.

29/30 listopada 2107 r.

św. Marii Magdaleny w Łyskorni

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

54.

30/1 grudnia 2017 r.

św. Rocha w Naramicach

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

55.

1/2 grudnia 2017 r.

św. Tekli w Raczynie

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

56.

2/3 grudnia 2017 r.

św. Barbary w Wieluniu

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

57.

3/4 grudnia 2017 r.

św. Józefa w Wieluniu

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

58.

4/5 grudnia 2017 r.

Nawiedzenia NMP w Wieluniu

Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu

59.

5/6 grudnia 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzietrznikach

św. Wojciecha BM w Wieluniu

60.

6/7 grudnia 2017 r.

św. Joachima i Anny w Kraszkowicach

św. Wojciecha BM w Wieluniu

61.

7/8 grudnia 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Łaszewie

św. Wojciecha BM w Wieluniu

62.

8/9 grudnia 2017 r.

św. Andrzeja Boboli w Masłowicach

św. Wojciecha BM w Wieluniu

63.

9/10 grudnia 2017 r.

św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach

św. Wojciecha BM w Wieluniu

64.

10/11 grudnia 2017 r.

św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie

św. Wojciecha BM w Wieluniu

65.

11/12 grudnia 2017 r.

św. Wojciecha BM w Rudzie

św. Wojciecha BM w Wieluniu

66.

12/13 grudnia 2017 r.

św. Apostołów Piotra i Pawła w Siencu

św. Wojciecha BM w Wieluniu

67.

13/14 grudnia 2017 r.

św. Franciszek z Asyżu w Toporowie

św. Wojciecha BM w Wieluniu

68.

14/15 grudnia 2017 r.

św. Stanisław BM w Wieluniu

św. Wojciecha BM w Wieluniu

69.

15/16 grudnia 2016 r.

św. Mikołaja w Wierzchlasie

św. Wojciecha BM w Wieluniu

 

16 grudnia 2017 – Rozpoczęcie peregrynacji w Regionie Zawierciańskim

parafia Narodzenia NMP w Myszkowie godz. 1700

 

L.p.

Data

Parafia

Dekanat

1.

16/17 grudnia 2017 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniazdowie

Koziegłowski

2.

17/18 grudnia 2017 r.

św. Wawrzyńca w Cynkowie

Koziegłowski

3.

18/19 grudnia 2017 r.

św. Marii Magdaleny w Koziegłowach

Koziegłowski

4.

19/20 grudnia 2017 r.

św. Antoniego z Padwy w Koziegłówkach

Koziegłowski

5.

20/21 grudnia 2017 r.

św. Jana Chrzciciela w Lgocie – Mokrzesz

Koziegłowski

6.

21/22 grudnia 2017 r.

św. Michała Archanioła w Pińczycach

Koziegłowski

7.

22/23 grudnia 2017 r.

Podwyższenia Krzyża Świętego w Siedlcu Dużym

Koziegłowski

8.

23/24 grudnia 2017 r.

Zesłanie Ducha Świętego w Winownie

Koziegłowski

 

Przerwa

Święta Bożego Narodzenia

 

9.

27/28 grudnia 2017 r.

św. Andrzeja Boboli w Myszkowie

Myszkowski

10.

28/29 grudnia 2017 r.

św. Anny w Myszkowie

Myszkowski

11.

29/30 grudnia 2017 r.

Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Myszkowie

Myszkowski

12.

30/31 grudnia 2017 r.

NMP Różańcowej w Myszkowie

Myszkowski

13.

31/ 1 stycznia 2018 r.

Narodzenia NMP w Myszkowie

Myszkowski

14.

1/2 stycznia 2018 r.

św. Ap. Piotra i Pawła w Myszkowie

Myszkowski

15.

2/3 stycznia 2018 r.

św. Stanisława BM w Myszkowie

Myszkowski

16.

3/4 stycznia 2018 r. 

Przenajświętszej Trójcy w Myszkowie

Myszkowski

17.

4/5 stycznia 2018 r.

NMP Różańcowej i św. Franciszka z Asyżu w Górze Włodowskiej

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

18.

5/6 stycznia 2018 r.

św. Barbary w Rudnikach

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

19.

6/7 stycznia 2018 r.

św. Bartłomieja Ap. w Włodowicach

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

20.

7/8 stycznia 2018 r.

św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

21.

8/9 stycznia 2018 r.

św. Mikołaja BW w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

22.

9/10 stycznia 2018 r.

Miłosierdzia Bożego w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

23.

10/11 stycznia 2018 r.

NMP Królowej Polski w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

24.

11/12 stycznia 2018 r.

Przenajświętszej Trójcy w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

25.

12/13 stycznia 2018 r.

św. Wojciecha BM w Zawierciu

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu

26.

13/14 stycznia 2018 r.

św. Jerzego w Porębie

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

27.

14/15 stycznia 2018 r.

św. Józefa Oblubieńca NMP w Porębie

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

28.

15/16 stycznia 2018 r.

NMP Anielskiej w Porębie

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

29.

16/17 stycznia 2018 r.

św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

30.

17/18 stycznia 2018 r.

św. Andrzeja Boboli KM w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

31.

18/19 stycznia 2018 r.

św. Jana Pawła w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

32.

19/20 stycznia 2018 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

33.

20/21 stycznia 2018 r.

św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

34.

21/22 stycznia 2018 r.

św. Stanisława Kostki w Zawierciu

św. Piotra i Pawła Apostołów w Zawierciu

35.

22/23 stycznia 2018 r.

Św. Jana Berchmansa w Gorzkowie - Trzebniowie

Żarecki

36.

23/24 stycznia 2018 r

Niepokalanego Poczęcia NMP w Janowie

Żarecki

37.

24/25 stycznia 2018 r.

Miłosierdzia Bożego w Jaworzniku

Żarecki

38.

25/26 stycznia 2018 r.

NMP Różańcowej w Kotowicach

Żarecki

39.

26/27 stycznia 2018 r.

św. Mikołaja BW w Niegowie

Żarecki

40.

27/28 stycznia 2018 r.

św. Mikołaja BW w Przybynowie

Żarecki

41.

28/29 stycznia 2018 r.

św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku

Żarecki

42.

29/30 stycznia 2018 r.

NMP Nieustającej Pomocy w Żarkach Letnisko

Żarecki

43.

30/31 stycznia 2018 r.

św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Żarkach Miasto

Żarecki