1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Zgodnie z informacjami podanymi wcześniej, rekolekcje dla nowych lektorów odbędą się w dwóch terminach: 1) 30 XI-02 XII 2018 r. oraz 2) 14-16 XII 2018 r.  w ArCeD Świeta Puszcza. Uroczysta Msza Święta z obrzędem ustanowienia lektorów pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wacława Depo, odbędzie się w ostatnim dniu rekolekcji w kościele seminaryjnym (budynek WSD Częstochowa, ul. św. Barbary 41) o godzinie 16.30.

Duszpasterze, którzy prowadzili kurs w dekanacie sa proszeni o przesłanie listy kandydatów (imię i nazwisko, parafia i rok urodzenia) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 16.11.2018 r.). Koszt udziału w rekolekcjach to 120 zł od osoby.

Każdy uczestnik rekolekcji musi posiadać podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych zgodę na udział w rekolekcjach. 

Szczegółowy plan rekolekcji / podział dekanatów/ zgoda rodziców + informacje dla uczestnika+ zaproszenie:

 

 

 W drugim terminie (14-16 XII 2018 r.) w rekolekcjach będą uczestniczyć kandydaci z następujących dekanatów: Koziegłowski, Myszkowski, Blachowieński, Mykanowski, Porajski, Truskolaski, Brzeźnicki, Gorzkowicki, Kodrąbski, Pajęczański, Św. Lamberta w Radomsku, NSPJ w Radomsku, Rozprzański, Sulmierzycki, Krzepicki, Mokrski, Osjakowski, NMP Pocieszenia w Wieluniu, Św. Wojciecha w Wieluniu i Praszkowski. 


ZGODA RODZICÓW (zapisz obraz/drukuj obraz)

Szczegółowe pytania można kierować do ks. Pawła Wróbla tel. 791887099.