Spis treści

XI MISTRZOSTWA LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA

4 marzec 2017 r.

Turniej Wygrali:

Szkoła Średnia - Wielgomłyny

Gimnazjum - Ostrowy nad Okszą

Szkoła Podstawowa - Biała k/Wielunia

 

Wyniki - Szkoła Podstawowa

1.     Konopiska-Radomsko 0:0

2.      Myszków-Wielgomłyny 2:0

3.      NPM Królowa Polski Zawiercie –Biała 0:3

4.      Kalej-Gomunice 0:0

5.      Św. Piotr i Paweł Zawiercie-Siemkowice 1:0

6.      Konopiska-Wielgomłyny 0:0

7.      Radomsko-Biała 0:5

8.      Myszków- NPM Królowa Polski Zawiercie 3:2

9.      Ostrowy nad Oksza -Gomunice 1:0

10.  Kalej-  Św. Piotr i Paweł Zawiercie 2:0

11.  Konopiska- Biała 0:3

12.  Wielgomłyny- NPM Królowa Polski Zawiercie 2:0

13.  Radomsko-Myszków 0:4

14.   Ostrowy nad Oksza -Siemkowice 3:0

15.  Gomunice -Św. Piotr i Paweł Zawiercie 3:0

16.  Konopiska-  NPM Królowa Polski Zawiercie 0:1

17.  Biała -Myszków 1:0

18.  Wielgomłyny-Radomsko 0:1

19.  Ostrowy nad Oksza -Św. Piotr i Paweł Zawiercie 6:0

20.    Siemkowice -Kalej 2:0

21.  Konopiska-Myszków 0:3

22.  NPM Królowa Polski Zawiercie -Radomsko 2:0

23.  Biała-Wielgomłyny 4:0

24.   Ostrowy nad Oksza-Kalej 2:0

25.  Siemkowice-Gomunice 0:4

GRUPA A

 1.BIAŁA 15 pkt

2. Myszków 12pkt

3 NMP KP Zawiercie  6pkt

4  Radomsko 4pkt

5 Wielgomłyny 4pkt

 6 Konopisk 2pkt

 

GRUPA B

1. Ostrowy 12 pkt

 2 Gomunice 7 pkt

3 Kalej 4 pkt

4 Siemkowice 3pkt

5 Zawiercie 3pkt

 

½ FINAŁU

26. BIAŁA- GOMUNICE 2:0

27.  OSTROWY - MYSZKÓW 3:1

 

MECZ O 3 MIEJSCE

28.GOMUNICE- MYSZKÓW 0:2

 

FINAŁ

29.  BIAŁA - OSTROWY 1:1 KARNE 2:1

 

 1 MIEJSCE -BIAŁA

 2 MIEJSCE - OSTROWY NAD OKSZĄ

 3 MIESCE- MYSZKÓW 

 

Wyniki Mistrzostw XI Diecezjalnych – GIMNAZJUM

1. Olsztyn-Wieluń- 2:1

2. Św. Stanisław Kostka Zawiercie-Radomsko- 2:2

3. Bzów-Gomunice- 0:4

4. Ostrowy nad Okszą-Trębaczew- 1:0

5. Bór Zapilski-Łyskornia- 3:0

6. Myszków-Wielgomłyny- 1:0

7. Olsztyn-Radomsko- 2:1

8. Wieluń-Gomunice- 0:1

9. Św. Stanisław Kostka Zawiercie-Bzów- 1:4

10. Ostrowy nad Okszą-Łyskornia- 3:0

11. Trębaczew-Wielgomłyny- 1:0

12. Bór Zapilski-Myszków- 0:0

13. Olsztyn-Gomunice- 0:4

14. Radomsko-Bzów3:1

15. Wieluń- Św. Stanisław Kostka Zawiercie-2:0

16. Ostrowy nad Okszą-Wielgomłyny- 1:1

17. Łyskornia-Myszków- 0:3

18. Trębaczew-Bór Zapilski-0:0

19. Olsztyn-Bzów- 4:0

20. Gomunice-Św. Stanisław Kostka Zawiercie-6:1

21. Radomsko-Wieluń- 1:2

22. Ostrowy nad Okszą-Myszków- 3:0

23. Wielgomłyny-Bór Zapilski-3:2

24. Łyskornia-Trębaczew- 0:3

25. Olsztyn –Św. Stanisław Kostka Zawiercie3:0

26. Bzów-Wieluń- 0:3

27. Gomunice-Radomsko- 2:0

28. Ostrowy nad Okszą-Bór Zapilski-2:1

29. Myszków-Trębaczew- 2:3

30. Wielgomłyny-Łyskornia- 3:0

Grupa A
1. Gomunice 15pkt
2. Olsztyn 12pkt
3. Św. Stanisław Wieluń 9pkt
4. Św. Maria Magdalena Radomsko 4 pkt
5. Bzów 3pkt 
6. Św. Stanisław Kostka Zawiercie 1pkt 

Grupa II
1. Ostrowy 13pkt
2.Trębaczew10 pkt
3. Wielgomłyny 7pkt
4. Myrzygłód 7 pkt
5. Bór Zapilski 3pkt
6. Łyskornia 0pkt – drużyna nie przyjechała

 

½ FINAŁU

31. 1A-2B- -- -Gomunice- Trębaczew-1:2

32. 1B-2A- -- -Ostrowy- Olsztyn-1:0

 

MECZ O 3 MIEJSCE

33. PRZEGRANI MECZU 31 i 32—Olsztyn -Gomunice- 0:1

 

FINAŁ

34. WYGRANI MECZU 31 i 32-- -- Ostrowy-Trębaczew- 1-0

 

I Miejsce-- -Ostrowy nad Okszą

II Miejsce—Trębaczew

III Miejsce –Gomunice

IV Miejsce -- Olsztyn

 

Wyniki Mistrzostw XI Diecezjalnych – SZKOŁA ŚREDNIA

1. Żarki Letnisko – Mierzyce 0: 2

2. Św. Jan Kanty Częstochowa – MBZ Częstochowa 1:0

3. Konopiska – Wielgomłyny1:2

4. Łyskornia – Trębaczew 2:2

5. Św. Brat Albert Zawiercie – Mierzyce 0:1

6. Żarki Letnisko – Św. Jan Kanty Częstochowa 0:3

7. Konopiska – Łyskornia 2:0

8. Brat Albert Zawiercie – MBZ Częstochowa 1:2

9. Mierzyce – Jan Kanty Częstochowa 2:0

10. Wielgomłyny – Łyskornia 1:0

11. Brat Albert Zawiercie – Jan Kanty Częstochowa 0:0

12. MBZ Częstochowa – Żarki Letnisko 0:0

13. Trębaczew – Konopiska 0:1

14. Brat Albert Zawiercie – Żarki Letnisko 2:0

15. MBZ Częstochowa – Mierzyce 0:1

16. Trębaczew – Wielgomłyny 0:2

 

GRUPA A

1. Św. Brat Albert Zawiercie

2. Żarki Letnisko

3. Św. Jan Kanty Częstochowa

4. MBZ Częstochowa

5. Mierzyce

6. Św. Maksymilian Radomsko

 

GRUPA B

1. Św. Andrzej Bobola Zawiercie

2. Konopiska

3. Łyskornia

4. Trębaczew

5. Wielgomłyny

6. Żytno

 

Półfinały

Mierzyce – Konopiska 0:0 (2:1 w karnych)

Wielgomłyny – Jan Kanty Częstochowa 1:0

 

Mecz o 3 miejsce

Konopiska – Jan Kanty Częstochowa 1:0

 

Finał

Mierzyce – Wielgomłyny 0:1

 

1. Wielgomłyny

2. Mierzyce

3. Konopiska

4. Jan Kanty Częstochowa